NOYA Ltd. Şti.                                                                         

E-mail

Şirketimiz, Viyana Klasik Orkestrasının Türkiye'deki temsilcisidir.

Viyana Klasik Orkestrası bilinen çeşitli Viyana Orkestralarının baletleri, opera sanatçıları ve solistlerinden oluşmaktadır. Orkestranın sıra dışı çok yönlülüğü Viyana Klasik tarzında Oda Müziği sunan bir Keman Kuartet’ten bir Senfoni Orkestrası’na kadar değişik alternatiflerle kendisini göstermektedir.

Sunulan programa bağlı olarak, Orkestra her türlü müziği yapabilmektedir ve müzikal olarak hareket kabiliyeti yüksek olacak şekilde oluşturulmuştur. Solistler, Oda Müzisyenleri ve Orkestra Sanatçıları, şancılar, balet ve balerinlerin ileri deneyimleri Orkestrayı benzersiz hale getirmekte ve müziklerini üst noktaya taşımaktadır.

Viyana Klasik Orkestrası her anlamda Viyana ile güçlü bir ilişki içerisindedir. Orkestranın tüm üyeleri Viyana’da eğitim görmüşlerdir ve tamamı yıllardır burada en büyük ve en önemli yerel orkestralarda birlikte çalışmaktadırlar. Dolayısıyla birlikte son derece hassas bir uyum göstermektedirler.

Mozart, Schubert; Lanner ve Strauss gibi bestecilerin dönemleri ve Viyana Klasiğinin bu büyük üstatlarının çalışmalarının sürdürülmek istenmesi, Orkestra’nın Viyana Klasik Orkestrası olarak adlandırılmasının sebebidir. O dönemlerde monarşinin başkenti, tüm müzisyenler için bir çekim kaynağı olmuştur. Bütün bu alanlarda müzikal geleneklerin muhafazası bu şehri bu kadar ünlü ve vazgeçilmez yapmıştı
Viyana Klasik Orkestrası tüm Avrupa, Japonya, Kore, Çin, Hindistan, ABD, Güney Amerika ve Kanada’ya turneler yapmaktadır.

Türkiye'deki organizasyonlarınız veya konser talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.