NOYA Ltd. Şti.                                                                         

E-mail


NASIL KULLANILIR

KRIMS KRAMS Mat’ı yatağınızın veya yumuşak bir yüzeyin üzerine veya yere koyun. Rahat bir pozisyonda üzerine uzanın. Gevşeyin ve derin nefesler alın. Biz size KRIMS KRAMS Mat üzerinde 10-30 dakika yatmanızı öneririz, ancak daha uzun süre yatmanızın hatta üzerinde uyuya kalmanızın hiçbir sakıncası yoktur. Fırsat bulduğunuzda ve canınız istediğinde, tercihen her gün KRIMS KRAMS Mat’ı kullanın.

KRIMS KRAMS Mat’ı mesela işyerinizde vereceğiniz kısa molalarda da kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda, KRIMS KRAMS Mat’ı rehabilitasyon veya egzersizlerden sonra da kullanabilirsiniz.

Başlangıçta KRIMS KRAMS Mat üzerine uzandığınızda, plastik sivri uçlarla temas biraz acı verebilir,  ama bu, azalıp kaybolacak ve yerini bir süre sonra rahatlatıcı bir sıcaklık alacaktır. Eğer hassas bir cildiniz varsa, vücut ve plastik noktalar arasına ince bir kumaş yerleştirebilirsiniz. Sırt, bel ve boyun uygulamaları ile başlamanız önerilir.

Seyahat ederken KRIMS KRAMS Mat’ı yanınıza alabilirsiniz. Daha az yer kaplaması için köpüğü evinizde bırakabilirsiniz. Her ne kadar köpük içerisinde iken kullanmanızı öneriyor olsak da, seyahatlerinizde köpük olmadan, matınızı sadece yatağınızın üzerine sererek de kullanabilirsiniz.

Mümkünse uygulamalardan sonra bir müddet dinlenmeniz tavsiye edilir.

KRIMS KRAMS Mat’ı iyi sonuç alabilmeniz için her gün kullanmanızı öneririz. Tıpkı diğer tüm çalışmalarda olduğu gibi, en iyi sonuçlara ulaşabilmek için düzenli kullanım esastır. Düzenli olarak KRIMS KRAMS Mat’ı kullanarak, yaşamınızın normal bir parçası yapabilirsiniz.

Lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.


Sırt, Bel ve Boyun


Yuvarlatılmış bir havlu ya da küçük bir yastığı, boynun arka tarafı tamamen desteklenecek şekilde, KRIMS KRAMS Mat’ın altına koyun (kafatası temeline kadar desteklediğinize emin olun).

 Boyun
Yuvarlatılmış bir havlu ya da küçük bir yastığı, boynun arka tarafı tamamen desteklenecek şekilde, KRIMS KRAMS Mat’ın altına koyun (kafatası temeline kadar desteklediğinize emin olun).

 

 

 

 


Kalça & Bel
KRIMS KRAMS Mat’ı leğen kemiğinizin altına yerleştirin.

 

 

 


Diz ve Uyluklar


 

 

 

 Karın ve Mide

 
Kollarınızı vücudunuzun iki yanına uzatarak veya el ayalarınızı kafanızın altında yere gelecek şekilde başınızın altına koyarak midenizin üzerine yüzüstü uzanın.

Kadınların gerekirse Mat’ı göğüslerinin altına yerleştirebilir.

Öncelikle vücudunuzun arka ve sırt yüzeyindeki uygulamalara alışmış almalısınız.Yüz ve ÇeneYanağınızı dikkatlice Mat’ın üzerinde yerleştirin. Başlangıçta yüzünüz ve mat arasına ince bir kumaş parçası yerleştirebilirsiniz. Birkaç uygulamadan sonra bezi kaldırabilirsiniz.

 

 

 

 


Ayaklar


Mat üzerinde önce ellerle başlayın, isterseniz birkaç seans sonra sadece ayaklarla devam edebilirsiniz. 

 

 

 

 

Copyright © Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.